ASRS Depo Raf - Lars Robot Patentli Tasarım

Stok degişim programı üzerinden gelen iş emri robot ‘a dogrudan düşer. AMR robot herhangi bir operatör istasyonundaki paleti zeminden alır.

Robot yüksek katlı raflara ulaşabilmek için bir asansör üstüne çıkar. Asansör kat kontrolü otomatik olarak gerçekleşir. Asansör doğru kata ulaştıktan sonra robot iner.

Robot kat boyunda yatay ve dikey olmak üzere ilerliyecektir. Stok yönetim programından gelen pozisyon bilgisi yada yapay zeka ile otomatik olarak dogru konuma ilgili yükü bırakır.

Robot son noktada istenilen paleti bırakır ve bir sonraki emir için görev bekler. Şarj durumu kontrol edilir ve şarja ihtiyaç var ise otomatik olarak şarj noktasına bırakılır.

İşçi Kıtlığı
İşçi Kıtlığı
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
Envanter Takibi
Envanter Takibi
Operasyonel Verimlilik
Operasyonel Verimlilik
Olağanüstü Deneyim
Olağanüstü Deneyim

1 Üretim'den doğrudan Depo'ya transfer

İnsan gücü yok , forklift yok, akıllı trafik yönetimi var. Robot'unu paletinizi alır, üretimden depoya taşır. Size Lars trafik yönetimi programından izlemesi ve takip etmesi kalır. 

2 Daha fazla depolama alanı

%65‘e kadar aynı alanda yerden kazanım , raf aralarını kapatarak, daha küçük AMR robotlara şans verin ve depolama hacminiz artsın. Daha fazla alanda daha fazla depolam ile daha çok SKU yönetimi. Metrekare başına düşen kapasiteniz otomatik olarak artsın. AMR ve AGV (automated guided vehicle) robotlar sizler için ASRS tasarımı yerine bütün alanınızı yönetsin

3 Ölçeklendirin

Düşük başlangıç yatırımı ile ister bir raf isterseniz bütün deponuz AMR robotlar ile hazır. Üretimdeki palletlerinizi konveyörler üzerinden alın ve doğrudan depolama alanında ordan sevkiyat alanına gönderin.

4 Üretkenliği arttırın

Çoklu katlarda çoklu sayıda robot aynı anda çalışsın. Forklift'in giremediği noktalara otonom mobil robotları (AMR robot) gönderin ve sınırsız kat başına , sınırsız taşıma sağlayın . Bırakın gerisini Lars Robot trafik yönetim programı karar versin. AMR yada AGV robotlar ile insansız depo'lar ile tanışın

5 Transpalet ile müdahele

ASRS yada mekik raf sistemi yerine alternatif arıyorsunuz ama acil durumlarda nasıl depoya müdahele edeceğinizi bilmiyor musunuz ? Lars Patentli depo tasarımı ile AMR robot 'lar biri bozulsa diğeri sistemi devam ettirebilir. Acil durumlarda transpalet ile operatör asansörü kullanarak uygun depo'ya erişim sağlayabilir. 

Müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek, soru ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Tüm soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0216 313 28 71