Depo Çözümleri

Depo Çözümleri

Lars robot yeni nesil depo raf çözümü olan Goods to Person konsepti ile E-ticaret'ten süpermarket yönetimine kadar elleçleme yani sorter ile depolama çözümlerini bir araya getirecek olan AMR robot temelli çözümünü sunar. Tamamıyla AMR robot yada eski adı ile AGV robotlar üzerine kurulu bu çözüm ile bütün siparişleriniz anlık olarak hazırlanır. Üretim ve depo yönetim yazılımları (warehouse management software WMS, production management software PMS) ile entegre olarak çalışan bu sistem ile süreç yönetiminiz kolaylaşır, envantör takibiniz ve hareketsiz stok yönetiminiz artar. 

1 AMR robotlar (AGV robotlar) ile verimli kontrol

2 Esnek sipariş hazırlama 

3 6000 kasa / saat verimlilik

4 Ölçeklendirilebilir AMR (AGV) robotların sayısını arttırarak kapasite arttırma

5 400 sipariş / saate kadar hazırlama

Karşılaşılan zorluklar nelerdir?

İş gücü masrafları

Düşük ürün hazırlama ve çıkış

Ürün hazırlamadaki dengesiz dağılım

Depo alanı yetersizliği

Dar depo alanlarında forklift gibi manuel ve yüksek yer kaplayan ürünler

Depo Çözümleri

Avantajlar

İnsansız çalışma ile hızlı yatırım geri dönüşü
İnsansız çalışma ile hızlı yatırım geri dönüşü
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
Envanter Takibi
Envanter Takibi
Operasyonel Verimlilik
Operasyonel Verimlilik
Olağanüstü Deneyim
Olağanüstü Deneyim

1 AMR Robotlar (Autonomous mobile robot) ile Otomasyon avantajını yakalayın

Önde gelen şirketler, depolarını ve sipariş karşılama ağlarını etkinleştiriyor, yeni ve deneyimli çalışanlar için heyecan verici bir kariyer yolu sunuyor ve otomasyonu mevcut altyapılarına entegre ederek en zorlu KPI'larını yıkıyor.

2 Depodaki alan veriminizi arttırın

Ambar yetersizliklerini çözmek ve iş akışlarını birkaç hafta içinde düzene koymak için yapay zeka tarafından yönetilen yazılım ve akıllı robotik yürütme ile anında otomasyon uygulayın. Modüler, ölçeklenebilir AMR robot sistemlerini kullanarak talep artışlarını yönetirken sahip olma maliyetini düşürerek mevcut sisteminizi geliştirin.

3 Riski Azaltın ve Ölçeklendirin

Lars robot trafik yönetim çözümleri, otomasyona ilk adımınızı atma riskinizi azaltır, şimdi ihtiyacınız olan şeye yatırım yapmanızı sağlar ve size kendi hızınızda büyüme esnekliği verir. Değişken maliyetlendirme ve düşük başlangıç yatırımı seviyesi, vaatlerinizi yerine getirebileceğiniz ve marjlarınızı iyileştirebileceğiniz anlamına gelir.

4 Üretkenliği 5 kat artırın

AMR robotlar (Autonomous mobile robot) ile kapasiteyi 3 kat artırmak için dikey alanı optimize edin ve aynı alandan yüksek hacimli çok kiracılı siparişleri daha hızlı yerine getirin. Verimli ve meşgul olan daha yalın bir iş gücü ile üretkenliği artırın. Tüm bunlar, ekspres sipariş SLA'larını karşılarken üretkenliği en üst düzeye çıkaran dalgasız, gerçek zamanlı bir sipariş karşılama sistemi.

5 İş gücünüzü güçlendirin

İşgücü sıkışıklığının üstesinden gelmek için güvenli, ergonomik bir çalışma ortamı yaratın. Daha az kaynakla daha fazlasını yapmak için personelinizi bilgi ve araçlarla donatın.

Karışık Sipariş Hazırlama

Alan yönetimini arttırmak için dikey olarak inşa edilmiş depolarda, ürünleriniz ayrı ayrı depolanır. Robotlar sayesinde müşteri siparişi anında raflardan indirilerek hazırlanır ve sipariş hazırlama alanında toparlanır. Operatör yada robotik kol yardımı ile paketlenerek sevkiyata hazır hale gelir

  • Karışık sipariş hazırlama
  • Hızlı sipariş oluşturma
  • Elleçleme
  • Akıllı Depolama
  • Alan tasarrufu
  • Lars trafik yönetim programı ile canlı takip
Karışık Sipariş Hazırlama
Müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek, soru ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Tüm soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0216 313 28 71